Stories Hotel Kuloğlu, Taksim Meydanı’na ve toplu taşımaya (tramvay, metro, deniz ulaşımı, otobüs) yürüme mesafesinde, İstiklal Caddesi’ne birinci paralelde ve sosyal hayatın tam kalbinde yer alıyor. İstanbul’un büyüleyici ve çok kültürlü karakterini profesyonelce taşıyan Stories Hotel Kuloğlu, 1880’lerin sonlarında inşası tamamlanmış Art Nouveau sanat akımının kuvvetli bir örneği. Beyoğlu’nun mimari dokusuyla tarihi yaşatan sokaklarından biri olan Ayhan Işık Sokağı ‘nda bulunan binamızın İstiklal Caddesi’ne olan uzaklığı 100m’dir.

1889 yılından itibaren Papaz Okulu olarak kullanılan, daha sonra Saint Michael Okulu Laboratuarı olarak değerlendirilmesinin ardından İstanbul Bankası’na geçen Stories Hotel Kuloğlu, oldukça geniş bir bahçe içerisinde bulunuyor.

Yüksek tavanlara sahip Stories Hotel Kuloğlu, üst katlarında teras/balkon, alt katlarında fransız balkon bulunduran 12 odadan oluşmaktadır.

Hareketli İstiklal Caddesi’nden kolaylıkla yürüyerek ulaşılan binanın odalarında, pratik mutfak ekipmanının yanı sıra soğuk kış günlerini ısıtacak, anıları daha da unutulmaz kılacak modern bir şömine karşılıyor konukları. Bina içinde ortak bir sosyal alan bulunmayıp, sessizlik ve sakinlik ortamı hedeflenmiştir.

Son derece sıcak, son derece “ev gibi”…

tivi wifi breakfast dinner deposit loundry