SUITES & DELUXE & TWİN & TERAS ODALAR

Beyoğlu’nun en bilinen caddelerinden biri olan Kumbaracı Rampası adını taşıyan bina, farklı ölçülerde 24 odadan ve kahvaltının servis edildiği ‘Parole’ adlı bar ve restorandan oluşuyor.

HİZMETLERİMİZ

Bir partiye veya aile birliğine ev sahipliği yaptığınızda, özel kutlamalar bağları güçlendirmenizi sağlar.

SEYAHAT İPUÇLARI

 • Train ———————————————————— 250 m
 • Merto ———————————————————— 50 m
 • New İstanbul Airport ————————————– 40 km
 • Sabiha Gökçen Airport ———————————— 50 km
 • Grand Bazaar ————————————————- 8 km
 • Sultanahmet ————————————————— 8 km
 • Dolmabahçe Palace ———————————–—— 1,5 km
 • Lütfi Kırdar Convention & Exhibition Center —— 1 km
 • Galata Tower ————————————————- 2 km
 • Topkapı Palace ———————————————– 8 km
 • CNR Expo —————————————————- 20 km

Beyoğlu, İstanbul’da göz elmasıdır. Belki de 10 milyondan fazla İstanbullu’nun şimdi ve sonra mazeret izlemeye yardımcı olamayacağı tek yer burasıdır. Banliyö bölgelerinden gelenlerin İstanbul’a geldiklerinde Beyoğlu ile ziyaret etmeleri mümkün değil. Taksim Meydanı’ndan Tünel Meydanı’na, üst kısımlardan alt kısımlara, Tarlabaşı’ndan Kasımpaşa’ya, Çukurcuma’dan Tophane’ye, Banks Caddesi’nden Galata’ya kadar herkes için önemli olan Beyoğlu’nun kesinlikle bir iki yeri var. 150 yıldır ülkenin modernleşmesinin merkezidir. Oteller, pastaneler, kafeler, restoranlar, halka açık çorba mutfakları ile yerli ve yabancı ziyaretçileri her nesilden bir mıknatıs gibi kendine çekiyor. Camiler, kiliseler ve sinagoglar sayesinde birkaç inancının bir arada yaşamasına izin vermek için hoşgörü atmosferi yarattı. Tüm kültür ve sanat arterlerinin geçmişten günümüze Beyoğlu’ndan geldiği bilinmektedir. Sinema, tiyatro, opera, sanat galerisi, kitapçı, festival ve bienal severleri çağırıyor. Beyoğlu kendini yeniliyor. Anka kuşu gibi pek çok ateşin küllerinden yeniden doğmayı başardıkça, şimdi valiler ve vatandaşlar modern bir görünüm elde etmek için birlikte ilerliyorlar. Beyoğlu 1857-2007, geçmişlerini iyi bilenlerin daha iyi bir geleceğe sahip olacakları temelinde hazırlanan bir albüm. Beyoğlu sevenler için bir dergidir.
Ahmet Misbah Demircan
Beyoğlu Belediye Başkanı
IstanbulLıfe

İstanbul’un en merkezi noktalarından biri olan Taksim İstiklal Caddesi, hem turistik yerlere hem de yürüme mesafelerine en yakın nokta. Otellerimiz, şehrin toplantı ve sergi merkezlerine, Beyoğlu, Sultanahmet, Dolmabahçe, Atatürk Kültür Merkezi, Nişantaşı, Maçka ve Atatürk gibi dünyaca ünlü markalar gibi kültürel ve eğlence merkezlerine ulaşım açısından avantajlı bir konumda bulunmaktadır. Seyahat programında olduğu için, İstanbul’un her yerine zahmetsizce seyahat etme fırsatı sunuyor.

SORULARINIZ VAR MI?

Abone Olun

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial