Hakkımızda

Akmer İnşaat’ın yeni oluşumu olan Stories Hotel & Residence, Beyoğlu bölgesinde yer alıyor ve aynı konsepte sahip butik zincir otel yönetimiyle hizmet veriyor.

Akmer İnşaat, bugüne kadar yapmış olduğu otel ve anahtar teslimi otel çalışmalarında fonksiyonellik, personel yönetimi ve enerji tasarrufuna yönelik çözümleri ile dikkat çeken konsept otel projeleri gerçekleştiriyor.

İstanbul-Beyoğlu Bölgesi’nde otelcilik anlayışına farklı bir soluk katmak amacıyla hayata geçirilen Stories Hoteller; 5 duyuya hitap eden konfor mentalitesi ile hizmet veriyor.

Akmer İnşaat’ın hedefi; yaşadığı andan keyif almasını bilen, tercihlerinde özenli, sade bir kalite anlayışında olan kişilere hizmet vermek.

Akmer İnşaatın otelcilik alanında Stories Hotel Kuloğlu, Stories Hotel Karakol ve Stories Hotel Kumbaracı hizmetlerinin yanı sıra konsept apart ve daire girişimi Stories Rooms Galatada yer alıyor.

Stories Hotel buildings that were provided to the service of individuals who know how to live for the moment, fastidious in their choices and like a simple quality understanding give a new impulse to Beyoğlu, the center of Istanbul just for this purpose.

Besides from the hotel service with Stories Hotel Kuloğlu, Stories Hotel Karakol and Stories Hotel Kumbaracı, there is also a venture of serving concept apartements and flats as Stories Rooms Galata.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial