SUITES & DELUXE & TWİN & TERAS ODALAR

Beyoğlu’nun en bilinen caddelerinden biri olan Kumbaracı Rampası adını taşıyan bina, farklı ölçülerde 24 odadan ve kahvaltının servis edildiği ‘Parole’ adlı bar ve restorandan oluşuyor.

HİZMETLERİMİZ

Bir partiye veya aile birliğine ev sahipliği yaptığınızda, özel kutlamalar bağları güçlendirmenizi sağlar.

SEYAHAT İPUÇLARI

 • Train ———————————————————— 250 m
 • Merto ———————————————————— 50 m
 • New İstanbul Airport ————————————– 40 km
 • Sabiha Gökçen Airport ———————————— 50 km
 • Grand Bazaar ————————————————- 8 km
 • Sultanahmet ————————————————— 8 km
 • Dolmabahçe Palace ———————————–—— 1,5 km
 • Lütfi Kırdar Convention & Exhibition Center —— 1 km
 • Galata Tower ————————————————- 2 km
 • Topkapı Palace ———————————————– 8 km
 • CNR Expo —————————————————- 20 km

Beyoğlu, İstanbul’da göz elmasıdır. Belki de 10 milyondan fazla İstanbullu’nun şimdi ve sonra mazeret izlemeye yardımcı olamayacağı tek yer burasıdır. Banliyö bölgelerinden gelenlerin İstanbul’a geldiklerinde Beyoğlu ile ziyaret etmeleri mümkün değil. Taksim Meydanı’ndan Tünel Meydanı’na, üst kısımlardan alt kısımlara, Tarlabaşı’ndan Kasımpaşa’ya, Çukurcuma’dan Tophane’ye, Banks Caddesi’nden Galata’ya kadar herkes için önemli olan Beyoğlu’nun kesinlikle bir iki yeri var. 150 yıldır ülkenin modernleşmesinin merkezidir. Oteller, pastaneler, kafeler, restoranlar, halka açık çorba mutfakları ile yerli ve yabancı ziyaretçileri her nesilden bir mıknatıs gibi kendine çekiyor. Camiler, kiliseler ve sinagoglar sayesinde birkaç inancının bir arada yaşamasına izin vermek için hoşgörü atmosferi yarattı. Tüm kültür ve sanat arterlerinin geçmişten günümüze Beyoğlu’ndan geldiği bilinmektedir. Sinema, tiyatro, opera, sanat galerisi, kitapçı, festival ve bienal severleri çağırıyor. Beyoğlu kendini yeniliyor. Anka kuşu gibi pek çok ateşin küllerinden yeniden doğmayı başardıkça, şimdi valiler ve vatandaşlar modern bir görünüm elde etmek için birlikte ilerliyorlar. Beyoğlu 1857-2007, geçmişlerini iyi bilenlerin daha iyi bir geleceğe sahip olacakları temelinde hazırlanan bir albüm. Beyoğlu sevenler için bir dergidir.
Ahmet Misbah Demircan
Beyoğlu Belediye Başkanı
IstanbulLıfe

İstanbul’un en merkezi noktalarından biri olan Taksim İstiklal Caddesi, hem turistik yerlere hem de yürüme mesafelerine en yakın nokta. Otellerimiz, şehrin toplantı ve sergi merkezlerine, Beyoğlu, Sultanahmet, Dolmabahçe, Atatürk Kültür Merkezi, Nişantaşı, Maçka ve Atatürk gibi dünyaca ünlü markalar gibi kültürel ve eğlence merkezlerine ulaşım açısından avantajlı bir konumda bulunmaktadır. Seyahat programında olduğu için, İstanbul’un her yerine zahmetsizce seyahat etme fırsatı sunuyor.

SORULARINIZ VAR MI?

Abone Olun

Stories Hotel Kumbaracı IconStories Hotel Kumbaracı

Tomtom Mh., Kumbaracı Yokuşu No:66, Beyoğlu

4.1 122 reviews

 • Avatar Leili Gharani ★★★☆☆ a month ago
  A tiny hotel with excellent location. It’s a minute walk to subway station so you can reach almost everywhere in the city. … More I booked a suite but it was way smaller than what I had expected and there were no windows, actually there were 2 windows facing a dark stairway. The cleaning is too slow, I left the room in the morning and put the sign but when I got back about 5 hours later, nothing had changed. The next day they finally cleaned the room and they did a good job, but the day after I hadn’t put the sign and they cleaned the room again!
  If you are looking for a place to stay which has a great location, is clean and offers you a good night sleep choose this hotel.
 • Avatar Kareem Alaa ★★★★★ 5 months ago
  Clean, warm & authentic rooms.
  Very friendly & polite staff, like to serve you.
  Breakfast is not available at the
  … More hotel itself, however, they have partner ship with a very nice resturant/cafe/lounge, less than a minute from the hotel called PAROLE, which offer awesome & delicious foods and beverages.
 • Avatar uy truong ★★★★★ a month ago
  this hotel is in the center of the tourist area and it's near everything, the staff speak English and are very nice. … More
 • Avatar Summert1mef1ne ★★★★★ a year ago
  Their service was beyond what I would have expected. The staff was very kind. My laptop was broken and the employees found … More a safe and affordable place where I could fix it. This was very helpful because I’m not from Turkey. They also gave me pointers on where I should visit and eat. The location is the best. It’s located on a lively Street near all the main attractions. Overall, Turkey was a wonderful experience and the stay at this hotel just made it that much better. We had a suite at the hotel and it was the largest room that we had, compared to all the countries we visited on our European trip. Turkey has a special place in my heart now.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial